KÕUE MÕISA
RESTORAN

Mõisa restoranisaal mahutab kuni 50 inimest õhtusöögiks ja kuni 150 kokteilipidudeks.

Kujundame menüü ja ürituse vastavalt teie soovidele ning koostöös meie partneritega. Lisainformatsiooni saamiseks meie erinevate võimaluste kohta võtke palun meiega ühendust events@kau.ee

RESTORANISAAL

Restoranisaal asub Kõue mõisa kõige esinduslikumas ruumis, mille keskseks elemendiks on uhke, kaheksajala kombitsaid meenutav portselanlühter.

Kõue mõis teeb koostööd Eesti parimate catering firmadega ning üheskoos pakume igale kliendile just tema maitse-eelistustele vastavat, sündmuse iseloomule kohandatud menüüd. Intiimset meeleolu pakkuv restoranisaal mahutab kuni 50 külalist, kes ilusa ilmaga saavad nautida ka avarat suveterrassi, kust avaneb kaunis vaade mõisapargile.

Restorani ruumid on aastaringselt avatud privaatsündmuste tarbeks. Lisainformatsiooni saamiseks võta palun meiega ühendust: +372 518 3036 või events@kau.ee

Iga sündmus peab olema isikupärane ja meeldejääv. Iga sündmus peab olema suurepärane.

VEINIKELDER JA KELDRISAAL

Kõue mõisa vanimas osas, võlvlagedega keldris, peidab end Veinikelder. Ajaloolist, 13. sajandist pärit võlvkambrit veinikeldriks kujundades kasutati veiniriiulite ehitamiseks mõisast leitud vana puitu.
Veinikeldri kõrval asuv keskaegne Keldrisaal on ideaalne paik intiimsete koosviibimiste ja privaatsete sündmuste korraldamiseks kuni 20 inimesele.

Broneeri meie Keldrisaal privaatseks ürituseks kaunite 13. sajandist pärit võlvlagede all.

SIGARITUBA

Siseruumides paiknev suitsetamistuba pakub mugavat võimalust lõõgastuda pehmet jazzi kuulates ja mahedaid jooke nautides.
Sigarituba loob intiimse õhustiku vaikseks keskusteluksja mõnusaks ajaveetmiseks.

PARUNESSI TUBA

Parunessi tuba on väike valgusküllane, intiimse õhustikuga söögituba. Selles vaimustav toas, mis sobib nii einestamiseks kui ka koosolekute läbiviimiseks, on taastatud seinamaalingud ja töökorras leivaahi.

JAANI

Jaani on suur, kuid hubane saal, mis avati 2016. aastal. Koht on oma nime saanud Eesti kõige kuulsama kirjaniku Jaan Krossi järgi ning mahutab sõltuvalt seadest kuni 200 külalist. Elurõõmust pulbitsevas ja mitmeti kohandatavas ruumis on ka sisseehitatud baariala. Galaõhtusöökide, pulmade ja firmaürituste korraldamiseks ideaalne paik on sõbraliku ja vaba atmosfääriga, peegeldades eelmise sajandivahetuse Euroopa kohvikute elevat tunnet. Jaani paikneb eraldiasetsevas hoones mõisapargi värava vahetus läheduses, esimese tiigi kõrval. Suvel muutub Jaani ümbrus kauniks rohelusse mattuvaks parginurgaks ja selle esiselt õuealalt naudib silm võrratuid vaateid ümbritsevale.

Jaani saalis on mugavad toolid, valge marmoriga kaunistatud lauad ning 14 suurt ümmargust valget laelampi, mis heidavad kauneid valguskiiri ruumi massiivsetele aampalkidele ja 4 meetri kõrgusele laele. Bluus, jazz ja vana ragtime muusika täidavad õhku ning mööduja võib vaimusilmas näha heades ülikondades või botastes mehi, seppasid, talunikke joomas vanamoodsaid kokteile ja söömas suitsukala või maitsvalt valmistatud grillroogasid. See paik on ideaalne pulmade, pidude või mistahes firmaürituste korraldamiseks.

ABSINDIMAJA

Absint oli 19. sajandi lõpul kunstnike ja kirjanike meelisjook. Joogi nautlejate sekka kuulusid teiste seas Pablo Picasso, Vincent van Gogh, Oscar Wilde, Toulouse-Lautrec, Charles Baudelaire, Edgar Allan Poe ja Ernest Hemingway.
Jaluta hetkeks elu metsikumal poolel ja tule naudi meie ainulaadset Absindimaja, kus kunst, kirjandus, muusika ja roheline haldjas sulanduvad meeleliseks kokteiliks, mis vaimustab iga külalist, kes seda proovida julgeb.
Tiigi kaldal ja mõisa viljapuuaia kõrval asuv Absindimaja on imeilus paik, mida saab broneerida erinevate ürituste, nagu aiapeod ja pulmatseremooniad, tarbeks.