SÜNDMUSED

Erakordsed sündmused saavad alguse erakordsetest ruumidest. Kõue mõisas leiavad külalised suursugusust ja elegantsi iga erilise ürituse jaoks. Valikus olevate erinevate saalide abil saab Kõue mõis olla võõrustajaks igale sündmusele ja on ideaalseks paigaks pidudele, pulmadele ja aastapäevadele nagu ka juhatuse koosolekutele ning firmaüritustele.

Täiendava info saamiseks sündmuste korraldamise kohta palume võtta meiega ühendust telefonil +372 518 3036 või e-kirja teel aadressil events@kau.ee

 

Sündmuste kalender

PRIVAATÜRITUSED

Privaatüritused

Ärisündmused

Avamisest peale on Kõue mõis ennast tõestanud ideaalse paigana tähtsateks koosolekuteks ning muudeks suurüritusteks. Omanäolise disainiga, elegantselt sisustatud ajatu miljöö ning õhustik sobivad igaks sündmuseks. Ärikülalistele pakub Kõue mõis täispaketti koosolekuteks ja konverentsideks. Majutus on veatuks taustaks kõigele, alates tähtsatest koosolekutest ja lõpetades intiimsete õhtusöökidega. Elamust täiendavad ajatu sisekujundus, elegantne õhustik, lahke teenindus ja laitmatu toitlustus.

Päringud ja broneerimine: events@kau.ee või +372 518 3036

ÜRITUSTE LIIGID

Pulmad

Pruutpaarid saavad intiimsete pidude, teeõhtute või pulmaeelsete õhtusöökide korraldamiseks valida ruumi meie privaatsete saalide hulgast, et luua mälestusi, mida meenutada kogu elu. Kõue mõis ja selle ümbrus on täiuslikuks taustaks teie muinasjutulisele hetkele.

Täiendava info saamiseks pulmapidude korraldamise kohta palume võtta meiega ühendust telefonil +372 518 3036 või e-kirja teel aadressil events@kau.ee

Privaatsed õhtusöögid

Unikaalne interjöör, maitsvad road, esmaklassiline veinivalik ja kogenud personal tagavad mistahes ürituse eduka läbiviimise. Saate avaldada muljet oma äripartneritele või külalistele kogu mõisakompleksi broneerides või valida oma ürituse läbiviimiseks ühe meie ainulaadsetest ruumidest.

Sinu vajadustele vastava ürituse korraldamine on meie suurimaks eesmärgiks ja privileegiks.

Galaõhtud

Prestiiž, glamuur ja stiil.

Filigraanne ja detailideni lihvitud teostus on tõestuseks Kõue mõisa unikaalsusele ja tuntusele eksklusiivsete ürituste korraldajana.

Firmaüritused

Kõue mõisa igapäevaseks tööks on ürituste korraldamine erinevast tegevusvaldkonnast inimestele. Meie meeskond pakub pühendunud teenindust ja toetust ning laia valikut ruume, sealhulgas meie suursugust Ballisaali ja eraldi asuvat saali, Jaani.

Iga pidu on äärmiselt isikupärane sündmus. Meil on seetõttu rõõm arutada teiega läbi kõik soovid ja ideed, et tagada teile meeldejääva ürituse korraldamine parimal viisil.

Toitlustus erilisteks sündmusteks

Meie ürituste meeskond omab kogemusi kõiksugu erakordsete toiduürituste alal ja meie koostööpartnerid on kirglikult pühendunud värskeima orgaanilise ja kohaliku tooraine pakkumisele ning on hea meelega valmis rahuldama kõiki eridieedi soove.

ERIÜRITUSED

Kõue mõisa loominguline juht Mary Jordan pakub oma abi eriürituse kava väljatöötamisel. Mary Jordan aitab teil alates ideest kuni teostuseni korraldada ainulaadse ja unustamatu ürituse, milliseid ta on organiseerinud mitmel pool maailmas.

Oleme Kõuel unistajad ja tegutsejad. Oleme valmis aitama sul ellu viia ka sinu kõige pöörasemaid nägemusi. Korraldame ainulaadseid ja täiuseni lihvitud üritusi nii Eestis kui mujal maailmas. Kogenud ürituste korraldajatena on meil vajalikud oskused, et sinu eelarve sinu heaks maksimaalselt ära kasutada.

Täiendava info saamiseks eriürituste korraldamise kohta palume ühendust võtta e-kirja teel aadressil mjordan@kau.ee

Oleme Kõuel unistajad ja tegutsejad. Oleme valmis aitama sul ellu viia ka sinu kõige pöörasemaid nägemusi.

JOOGASTUUDIO & VANA KÖÖK

JOOGASTUUDIO

Joogastuudio on ruum just sellise sündmuse korraldamiseks, mida külalised soovivad läbi viia: avatud põrandapinnaga toas saab teha joogat või venitusi, selle õhustik aitab külalistel kergemini elumuutuste või reisimise poolt põhjustatud ajavahega kohaneda, vabamalt hingata ja selgemalt mõtelda. Seda paika kasutatakse tihti ärikohtumisteks, firmaüritusteks, väikesteks pidudeks ja pulmarituaalideks. Külluslikud aasiapärased sisustusaksendid sisendavad rahu ja selgust ning inspireerivad.

VANA KÖÖK

See intiimne, soe ja kutsuv ruum asub mõisa keskaegses osas. Privaatne paik on ideaalne väikeste gruppide, privaatsete pidude, eraviisiliste õhtusöökide ning ärikohtumiste, -esitluste ja -läbirääkimiste jaoks.

Sellel toal on rustikaalne õhustik, akendest voogab suurepärane loomulik valgus ja pargivaade inspireerib loomingulisust.

  Joogastuudio

  Joogastuudio

  Vana Köök

  Ballisaal

  Ballisaal

  Jaani

  Jahituba

  Jahituba

  Keldrisaal

  Keldrisaal

  Absindimaja

  Absindimaja

ÜRITUSTE RUUMID

Ürituste ruumide mahutavused tabelis on hinnagulised. Kõik mõisa ürituste ruumid on vastavalt sündmusele ja kliendi soovidele kohandatavad. Parima lahenduse leidmiseks palume konsulteerida meie mõisa perenaisega. Tule naudi meie imeilusat keskkonda. Kõue mõisas luuakse sinu sündmusele kõige maagilisem seade. Külasta meid ja lase ennast meeldivalt üllatada.

 
m2 Teatristiil (in) Diplomaadistiil (in) Banketistiil (in) Kokteilistiil (in)
Ballisaal  104  120  40  96  150
Jahituba  23 Saadaval koosolekuteks kuni 6 inimesele
Vana Köök  36  20  10  10  –
Restoran  71  60  30  40  60
Parunessi tuba  24  –  8  14  –
Kapten/Artiste sviit  60 Saadaval koosolekuteks kuni 6 inimesele
Keldrisaal  34  30  20  20  –
Joogastuudio  90  100  30  40  100
Absindimaja  35 Saadaval ainult suveperioodil
Jaani saal  224 Vastavalt kokkuleppele
Raamatukogu   Vastavalt kokkuleppele
Kogu kompleks   Vastavalt kokkuleppele 
Mõisa park   Vastavalt kokkuleppele