KONTAKTID

AADRESS:
Triigi küla, Kose vald 75019, Harjumaa


VASTUVÕTT:

Telefon: +372 644 1411
E-post: info@kau.ee
Skype: kaufrontdesk


ARVED:

Kõue mõis OÜ, Pärnu mnt 21, Tallinn 10141

 • OTSEKONTAKTID

  INFO JA BRONEERINGUD

  ÜRITUSTE JUHT

  LOOMINGULINE JUHT

  Mary Jordan
  mjordan@kau.ee

  TÖÖSOOVID

 • ASUKOHT

  Põhja poolt lähenedes asub Kõue mõis 40-minutise autosõidu kaugusel Tallinnast.

  Sõitke mööda Tallinn-Tartu maanteed Kose-Ristini. Kose-Ristilt pöörake paremale ja sõitke Ojasooni, kuni näete silti “Kõue-Triigi mõis”. Pöörake vasakule ja sõitke otse kuni mõisani, mis jääb vasakut kätt. Kõue mõis asub Triigi külas.

   

  Lõuna poolt lähenedes asub Kõue mõis 1 tunni ja 45 minutilise autosõidu kaugusel Eesti teiseks suuremast linnast Tartust.

  Sõitke mööda Tartu-Tallinn maanteed mööda Arduni. Seejärel sõitke veel 1,9 km ja pöörake sildi “Kõue-Triigi mõis” juurest vasakule. Sõitke veel 5,5 km, hoidke paremale. Mõis jääb vasakut kätt ja asub Triigi külas.

 • LENNUJAAMAD

  Kõue mõisa külastajad, kes saabuvad Eestisse lennukiga, saavad valida kahe lennujaama vahel:

   

  Tallinna Lennujaam / Lennart Meri Tallinna Lennujaam (TLL): 47 km

   

  Tartu Lennujaam (TAY): 146 km

 • Transport

  TRANSFEER

  Koostöös oma partneritega pakume erinevaid transpordivõimalusi. Transfeeri tellimiseks võtke palun ühendust meie vastuvõtuga telefonil +372 644 1411 või e-kirja teel aadressil info@kau.ee

  TAKSO

  Kui eelistate meie korraldatud transpordile taksot, soovitame Tulika Taksot. Tulika Takso juhid oskavad teid abistada tee leidmisel.

  Tellimine: +372 612 0000 või lühinumbril 1200

  AUTORENT

  Rendiauto broneerimiseks võtke palun ühendust meie vastuvõtuga telefonil +372 644 1411 või e-kirja teel aadressil info@kau.ee

   

  Transporti saab tellida e-kirja kaudu vähemalt 48 tundi enne saabumist või telefonitsi vähemalt 8 tundi enne saabumist. Transpordi eest tuleb tasuda ette või kindlustada tellimus krediitkaardiga. Tellimust saab tühistada kuni 24 tundi enne saabumist ja see peab olema kinnitatud e-kirjaga.

 • SÕIDUJUHISED