ÜKS MÕIS, ERINEVAD LOOD

Kõue mõis on metsade ja põldude vahele hästi ära peidetud pärl. Lähemal uurimisel haarab see teid hingematvalt kauni olustiku ja inspireeriva õhustikuga. Tulge ja pakkuge endale ja oma lähedastele midagi erilist! Oleme kokku pannud mitmekülgsed ja toredad paketid, mis kindlasti vastavad teie soovidele.

Täpsemaks infoks ja broneeringute tegemiseks
helistage +372 5919 4600 või
saatke e-kiri: events@kau.ee

PAKETT 01

Inspireeriv seminar Kõue mõisas

Kõue mõis on maagiline paik. Looduse keskel asuv mõisakompleks tekitab igas külastajas erilise tunde: inspireerivad ruumid ergutavad mõttelendu, rahustav atmosfäär muudab meeled selgeks ning kaunis keskkond annab energiat.

Kõue mõis aitab ühendada meeldiva kasulikuga ning kutsub nautima Kõue mõisa tiivustavaid ruume ning lõõgastavaid ühistegevusi. Koostöös partneritega pakume ettevõtetele spetsiaalseid pakette, mis aitavad tööka seminaripäeva lõpetada puhta meele ja lõõgastunud kehaga. Kõue mõis on privaatne, kodune ja samas ka innustav paik paljude lisaväärtustega.

  • Konverentsi või seminari ruumiks pakume peamaja mahukat Ballisaali, kõrvahoone hubast Stuudiot või väiksemale seltskonnale hoopis õdusat Vana Kööki;
  • Terve päeva jooksul serveerime seminariruumi värsket kohvi/teed/maitsevett;
  • Pakume õdusaid kaheseid või üheseid tube majutuseks nii kõrvalhoones kui ka peahoones;
  • Maitsemeeli paitavad hõrgutised köögist ning elamused veinikeldrist;
  • Lisategevusteks pakume:

Jooga

Taimetoidu õpituba

Venitamine

Shindo

Müsteeriumide lahendamine

Kunsti töötoad

Meditatsioon

Vaimsuse koolitused

  • Tubaste tegevuste kõrval võimaldab praegune lumerohke talv mõisa pargis oma meeskonnale korraldada lumeskulptuuride võistluse!
  • Kõue mõisa põnevad ruumid, detailirohkus ja suur park loovad suurepärase eelduse põneva fotojahi läbiviimiseks!

 

Kõik pakkumused koostame personaalselt vastavalt teie vajadustele. Lisainformatsiooniks ja broneerimiseks helistage +372 5919 4600 või kirjutage events@kau.ee